Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

EN GÜÇLÜ SIRT

Fantastik Bilimkurgu Romanı

 

PDF formatında okumak için bu yazıya ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

 

 

      Kankul Badi kitabının yazarı Murat Yediyüzyıl'dan bir kitap daha. Bu kezki kitap yalnızca e-kitap olarak okunabiliyor. Bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 


      Kitabın adı, En Güçlü Sırt. Kitap, köyünde çay üreticisi olan bir genç olan İstemi'nin yaşadığı aşk ile başlıyor. Hayatında ilk kez bir sevgili sahibi olan İstemi, daha sonra maceradan maceraya sürükleniyor. Kah dünyayı kurtarıyor kah bir hastalık salgınını önlüyor. Bunu yaparken mikroplardan yararlanıyor. 
İstemi zaman oluyor koşuyor zaman oluyor uçuyor. Ancak bazen de karnı acıkıyor. Hepsinden önemlisi sık sık düşüyor. Her düştüğünde de yine macera, yine macera...


     Kitap içinde dünya kurtarmalara birçok başka kişi de katılıyor, kimi uzaylı, kimi İstemi'nin minik arkadaşları... Bir de süper kahramanlar var İkisi aynı köyden üçüncüsü köye sonradan yerleşmiş. En Güçlü Sırt, kitabın ana süper kahramanı. Anlayacağınız köyde macera eksik olmuyor. 
Kitap sizler farklı bir dünya sunarken, bazı tiplemelere kızacak, bazılarını ise içselleştirip, onlara yapılan kötülüklere kızacaksınız. Belki kendinizi onun yerine koyacaksınız.

       Eserle ilgili bu kadar bilgi yeterli. Fazlasını görmek istiyorsanız, kitabı okuyabilirsiniz. Fazlası derken, gerçekten fazlası. Kitap PDF formatında 238 sayfa.